شرکت بازرگانی باهر صنعت ایرانیان برترین شرکت فروش و خدمات پس از فروش جت پرینترهای صنعتی کشور، اینک در آستانه‌ی دهمین سال فعالیت، با گستره‌ای از جت پرینترهای متنوع برای تمامی خطوط تولید کارخانجات «تجربه‌‌ای مطمئن از انتخاب» را تداعی می‌کند. «راه اندازی سریع» «ضمانت بهترین قیمت» و «خدمات پس از فروش» سه اصل اولیه‌ای است که باهر صنعت ایرانیان از نخستین روزهای تاسیس به آن پایبند بوده است و با رعایت این اصول، هرسال حوزه‌های تازه‌ای را در فروش جت پرینتر و هم چنین خدمات، به حوزه فعالیت خود افزوده است.

محصولات و خدمات ما در بسیاری از بازارهای کشور و همچنین کشورهای همجوارمورد استقبال قرار گرفته و طیف گسترده‌ای در صنعت تولید مواد غذایی، آشامیدنی، بطری، فلزی، کاغذ، تخته و الوار، شیشه‌ای، کابل، لاستیک، مواد شیمیایی و صنایع پلیمر، بهداشتی و آرایشی، پتروشیمی، صنایع چوب و... داشته است.

این مجموعه در دهه دوم فعالیت خود و پس از نصب موفقیت‌آمیز دستگاه‌های جت پرینتر صنعتی به صورت گسترده سعی در جلب حداکثر رضایتمندی و ایمنی لازم برای مشتریان خود دارد.

شرکت بازرگانی باهر صنعت ایرانیان با کادری متخصص و مجرب، با ایده و فکر مهندسی، امکان کاهش هزینه را در کنار معیارهای دقت و سرعت فراهم آورده و مدیران و کارکنان شرکت بر این باورند که برای آبادانی کشور عزیزمان هیچکس شایسته‌تر و برازنده‌تر از ایرانی نیست ، لذا عزم‌مان را جزم نموده‌ایم تا نقشی هرچند کوچک ولی تاثیرگذار ایفا نماییم.