معرفی شرکت

جت پرینترهای باهر صنعت ایرانیان

شرکت بازرگانی باهر صنعت ایرانیان یکی از قدیمی ترین و خوشنام ترین شرکت های فروش و خدمات پس از فروش جت پرینترهای صنعتی کشور، اینک در آستانه‌ی دهمین سال فعالیت، با گستره‌ای از جت پرینترهای متنوع برای تمامی خطوط تولید کارخانجات «تجربه‌‌ای مطمئن از انتخاب» را تداعی می‌کند. “ضمانت بهترین قیمت” “راه اندازی سریع” و “خدمات پس از فروش” سه اصل اولیه‌ای است که باهر صنعت ایرانیان از نخستین روزهای تاسیس به آن پایبند بوده و با رعایت این اصول، هرسال افق های تازه‌ای را در فروش جت پرینتر و هم چنین خدمات، به حوزه فعالیت خود افزوده است.

محصولات و خدمات ما در بسیاری از بازارهای کشور و همچنین کشورهای همجوار مورد استقبال قرار گرفته و طیف گسترده‌ای در صنعت تولید مواد غذایی، آشامیدنی، بطری های پلاستیکی و فلزی، کاغذ، تخته و الوار، شیشه‌، سیم و کابل، لاستیک، مواد شیمیایی و صنایع پلیمر، بهداشتی و آرایشی، پتروشیمی، صنایع چوب و… داشته است.

این مجموعه در دهه دوم فعالیت خود و پس از نصب موفقیت‌آمیز دستگاه‌های جت پرینتر صنعتی، به صورت گسترده سعی در کسب حداکثر رضایتمندی مشتریان خود را دارد.

شرکت بازرگانی باهر صنعت ایرانیان با کادری متخصص و مجرب، با ایده و فکر مهندسی، امکان کاهش هزینه را در کنار معیارهای دقت و سرعت فراهم آورده و مدیران و کارکنان شرکت بر این باورند که برای آبادانی کشور عزیزمان هیچکس شایسته‌تر و برازنده‌تر از ایرانی نیست، لذا عزم‌مان را جزم نموده‌ایم تا نقشی هرچند اندک ولی تاثیرگذار ایفا نماییم.